The Kid Filminden İlk Fragman

0
68

Dane DeHaan’ın onlarca kişinin ölümünden sorumlu kanun kaçağı Billy The Kid’i canlandırdığı The Kid filminden fragman paylaşıldı.

Filmin yönetmen koltuğuna Vincent D’Onofrio oturuyor. Filmin senaryosunu Camdan Kale ve Baraka filmlerinin senaryosuna imza atan Andrew Lanham kaleme alırken, yapımcılığını Jordan Schur, Nick Thurlow, Sam Maydew, ve Mimran Schur Pictures’dan David Mimran üstleniyor.

Rio adındaki bir çocuk, ablasıyla birlikte Amerika’nın güneybatı sınırını aşmaya çalışmaktadır. Amaçları ise amcalarından kaçmaktır. Bu sırada haydut olan Billy The Kid’i yakalamaya çalışan Pat Garrett ile karşılaşacaklardır. Rio ise tüm bu olayların arasında nasıl biri olmak istediğini çözmeye çalışacak ve cesur olmak ile haydut olmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. Her ne olursa olsun ailesini kurtarmak için elinden geleni yapacaktır.

Filmde Rio karakterine ilk kez beyaz perde deneyimini gerçekleştirecek olan Jake Schur’un yanı sıra Dane DeHaan, Ethan Hawke, Chris Pratt, Vincent D’Onofrio gibi oyuncular da kadroda yer alıyor.

Western türündeki The Kid, 08 Mart 2019 tarihinde ABD’de vizyona girecek.

ŞIROVE BIKE

Ji kerema xwe re şîrove bike!
Ji kerema xwe navê xwe binivîse