The Haunting of Hill House 2. Sezon Onayını Aldı

0
44

The Haunting of Hill House (Tepedeki Ev) dizisinin ikinci sezonu, ‘The Haunting’ adını taşıyacak ve içerisinde yepyeni karakterlerin bulunduğu farklı bir hikayeyi takip edecek.

Platformun orijinal içerik bölümünden Cindy Holland gelişmeyi şöyle duyurdu: “Mike Flanagan ve Trevor Macy, izleyiciyi diken üstünde tutan otantik korku hikayeleri üretme konusunda ustalar. İşbirliğimize ‘The Haunting’de ve gelecek projelerde devam etmek istiyoruz.”

The Haunting of Hill House’un (Tepedeki Ev) ilk sezonu Shirley Jackson’ın aynı adlı romanından uyarlandı. Mini dizi türündeki yapım, çocukluklarının bir bölümünü ülkenin en ünlü perili evinde geçiren kardeşlerin hikayesini işliyor. Uzun yıllar sonra yeniden bir araya gelen aile, geçmişte yaşadıkları büyük travmayla ve korkularıyla yüzleşiyor.

Dizinin başlıca rollerinde Michiel Huisman, Carla Gugino, Timothy Hutton, Elizabeth Reaser, Oliver Jackson-Cohen, Henry Thomas, Kate Siegel, Victoria Pedretti, Lulu Wilson, McKenna Grace ve Violet McGraw gibi isimler yer aldı.

0 0 deng
Article Rating
Bibe abone
Dazanîne bigre
guest
0 Şirove
Lêvegerînen navê nivîsê
Hemû şiroveyan bibîne