Supernatural Ekrana Veda Ediyor

0
108

ABD televizyonlarının en uzun soluklu bilim kurgusu olarak televizyon tarihine geçen Supernatural dizisi, yayın hayatına veda ediyor. Şubat ayında başlayan 14. sezonuyla seyirciyle buluşmaya devam eden dizinin oyuncu kadrosuna son olarak Jeffrey Dean Morgan katılmıştı.

Dizinin ekranana veda edeceğinin haberini ise başrol oyuncusu Jared Padalecki verdi. Padalecki sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajda, “Gelecek yıl için heyecanlı olmamıza rağmen, bunu bizden duymanızı istedik, dizi final yapacak.” notunu düştü.

Eric Kripke’nin yarattığı Supernatural, Jared Padalecki ve Jensen Ackles’ın hayat verdiği Sam ve Dean kardeşleri takip ediyor. Her bölümde doğaüstü olaylara karşı amansız bir savaş veren Winchester kardeşler, 14. sezon maceralarıyla izleyici karşısına çıkıyor. Dizinin başlıca rollerinde Padalecki ve Ackles’a Misha Collins, Mark Pellegrino ve Alexander Calvert gibi isimler eşlik ediyor.

ve Jensen Ackles’ın hayat verdiği Sam ve Dean kardeşleri takip ediyor. Her bölümde doğaüstü olaylara karşı amansız bir savaş veren Winchester kardeşler, 14. sezon maceralarıyla izleyici karşısına çıkıyor. Dizinin başlıca rollerinde Padalecki ve Ackles’a Misha Collins, Mark Pellegrino ve Alexander Calvert gibi isimler eşlik ediyor.

ŞIROVE BIKE

Ji kerema xwe re şîrove bike!
Ji kerema xwe navê xwe binivîse