Lost Ekranlara Geri Dönebilir

0
37

ABC’nin yeni yöneticisi Karey Burke, Lost’un yeniden başlamasını çok istediğini dile getirdi.

2004-2010 yılları arasında ABC kanalında ekrana gelen macera dizisi LostJ.J. Abrams, Jeffrey Lieber ve Damon Lindelof tarafından ekrana taşınarak altı sezon boyunca seyirci karşısına çıkmıştı. Bir uçak kazası sonucunda ıssız bir adaya düşen bir grup insanın yaşadıkları birbirinden ilginç olayları konu alan Lost, final bölümüyle malesef ki birçok seyirciyi hayal kırıklığına uğratmıştı.

Dokuz yıl önce yayınlanan son sezonundan sonra cevaplanmamış sorular üzerine teoriler de beraberinde gelmişti. Kısa bir süre önce ABC’nin yeni yöneticisi Karey Burke’den gelen açıklama yeni bir beklentiyi de beraberinde getirdi.

Burke, geçtiğimiz gün Televizyon Eleştirmenleri Birliği’nin düzenlediği bir panele katıldı. Kanalın gelecek planlarıyla ilgili sorulara karşılık Karey Burke, “Dizinin yeniden başlamasını çok isterdim.” cevabını verdi. The Hollywood Reporter‘a konuşan Karey Burke, şu süreçte hiçbir şeyin kesinleşmediğini ama sevilen diziyi yeniden ekranda görmeyi çok istediğini söyledi.

Dizinin geri dönme ihtimalinin henüz belirsizliği devam etse de yeniden çevrilmesi için hiçbir engelin gözükmediğini de göz önüne alabiliriz.

ŞIROVE BIKE

Ji kerema xwe re şîrove bike!
Ji kerema xwe navê xwe binivîse