James Gunn Guardians of the Galaxy Serisine Geri Döndü

0
43

2009-2012 yılları arasında pedofili ve tecavüz hakkında attığı tweet’ler yüzünden serinin Guardians of the Galaxy serisinin 3. filminden kovulan James Gunn, Disney ile anlaşmaların sonucunda filmin yönetmenliğine geri döndü.

James Gunn’ın seriye geri dönmesi için hayranları tarafından başlatılan imza kampanyası sonrasında Guardians of the Galaxy oyuncuları da yönetmene olan desteklerini resmi olarak açıklamışlardı.

Gunn’ın geri dönmesi için yapılan bu girişimler sonuçsuz kalmış, Disney, yönetmenin Guardians of the Galaxy Vol. 3‘yi yönetmeyeceğini kesin bir ifadeyle açıklamıştı. Marvel ile yollarını tamamen ayıran James Gunn, DC çizgiromanlarının kötü karakterlerini bir araya getiren Suicide Squad’ın devam filmi The Suicide Squad‘ı yazıp yönetmek için Warner Bros. ile anlaştı.

Fakat üzerinden kısa bir süre sonra Disney uzlaşma yoluna giderek James Gunn’ı serinin üçüncü filmini yönetmesi için yeniden teklif sundu. Disney ile anlaşmaya varan başarılı yönetmen, serinin 3. filminin senaryosunu da kaleme alacak.

ŞIROVE BIKE

Ji kerema xwe re şîrove bike!
Ji kerema xwe navê xwe binivîse