Harley Quinn Yeni Filmiyle Geri Dönüyor

0
32
REKLAM    

Başrolünü Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Ella Jay Bosco, Ewan McGregor, Rosie Perez, Ali Wong, Robert Catrini, Steven Williams ve Derek Wilson gibi isimlerin paylaştığı Birds of Prey filminin yönetmenliğini Cathy Yan üstleniyor.

Senaryosunu Christina Hodson’ın yazdığı film, genç bir kızı kötü bir mafya babasının elinden kurtarmak üzerine olan bir görevi odağına alacak. Mary Elizabeth Winstead’in hayat verdiği, Gotham şehrinde suçla savaşan bir kanun savaşçısı olan Helena Bertinelli ve Jurnee Smollett-Bell’in hayat verdiği, suçla savaşan bir aileden gelen yakın dövüş ustası Dinah Laurel, Harley Quinn’le birleşerek oluşturduğu kadın kahraman ekibi, Black Mask, gerçek ismiyle ise Roman Sionis’e karşı mücadele edecek. Ewan McGregor’un hayat vereceği karakter; False Face Society isimli çetenin lideri olarak Gotham’ın ünlü mafya babalarından biri. Kadın kahramanlar, Grey’s Anatomy, Veep ve Happyland gibi yapımlarda birkaç kere görünen genç yıldız Ella Jay Basco’nun canlandırdığı Cassandra Cain’i korumaya çalışacaklar.

Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn) filmi 7 Şubat 2020’de ülkemizdeki izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

ŞIROVE BIKE

Ji kerema xwe re şîrove bike!
Ji kerema xwe navê xwe binivîse