Daniel Craig Todd Field’ın Yeni Filminde

0
109

Todd Field’ın, 2011 yılından beri üzerinde çalıştığı yeni filmi The Creed of Violence’ın başrolünde Daniel Craig yer alacak.

Oscar adayı In the Bedroom ve Little Children filmleriyle tanınan yönetmen Todd Field, uzun süredir yeni bir proje ile seyirci karşısına çıkmamıştı. Yönetmen, 2011 yılında Boston Teran’ın romanından beyaz perdeye uyarlanacak The Creed of Violence filmi için çalışmalara başlamıştı.

Todd Field, 8 yıldır üzerinde çalıştığı projesinin başrol oyuncu seçiminde de bazı krizler yaşadı. Filmde yer alması için Leonardo Di Caprio ve Christian Bale gibi isimlerin düşünüldüğü haberleri yayılsa da projede ilerleme kaydedilemediği için oyuncular filmden ayrılmak zorunda kaldı. Field, uzun süredir ertelenen projesine sonunda başrol oyuncusu seçti.

2020 yılının ilkbaharında başlaması planlanan filmin başrolünü Daniel Craig üstlenecek. Oyuncu, Bond 25’ın çekimlerini tamamladıktan sonra The Creed of Violence filmindeki rolünün hazırlıklarına başlayacak.

İzleyiciyi 1910 yılının Meksika Devrimi’ne sürükleyecek olan film, suikastçı Rawbone ile hükumet ajanı John Lourdes’in, Texas’tan Meksika’ya uzanan gümrük kaçakçılığını durdurmak için giriştikleri mücadeleyi konu alıyor. Daniel Craig’in, Rawbone’nu canlandıracağı filmde John Lourdes karakterini kimin canlandıracağı henüz belli değil.

ŞIROVE BIKE

Ji kerema xwe re şîrove bike!
Ji kerema xwe navê xwe binivîse