Black Widow’a Emma Watson Sürprizi

0
89

Marvel Sinematik Evreni’nde Scarlett Johansson’ın canlandırdığı Black Widow karakterinin solo filminin çekileceği geçtiğimiz yıl içerisinde resmi olarak duyurulmuştu. Filmin yönetmen arayışının uzun bir süre devam etmesinin ardından yönetmen koltuğuna Cate Shortland’in geçeceği açıklandı.

Filmde yer alacak olan kadın karakterler için ise uzun süredir devam eden tartışmalara yeni bir gündem getirildi. Emma Watson’ın Black Widow filminde yer alacağı söylendi.

The Hashtag Show’un iddiasına göre Black Widow filminin önemli kadın karakterlerini canlandırabilecek oyuncular içerisinde Emma Watson başta olmak üzere Florence Pugh, Alice Englert, Dar Zuzovsky gibi oyuncular bulunuyor. Söylentiler arasında filmin yönetmeni Cate Shortland, Marvel’ın başındaki isim Kevin Feige ve Marvel’ın yapımcılarından Brad Winderbaum’un karar kıldığı ortam isim Emma Watson oldu.

Marvel Sinematik Evreni’nde ilk kez 2010 yılında vizyona giren Iron Man 2 ile görünen Black Widow, Yenilmezler ekibinin süper güçleri olmayan az sayıdaki üyesinden biri olsa da, ekibin vazgeçilmez bir parçası olarak öne çıkıyordu. Geçmişinde yaşadığı travmalara dair çok az veriye sahip olduğumuz Black Widow’un solo filminde karakterin, çok gizli Sovyet beyin yıkama ve eğitim programı Red Room’da geçen travmatik geçmişinin masaya yatırılacağı düşünülüyor. Stüdyonun 2019 yılı içerisinde neredeyse tamamen dolu olan programı nedeniyle Black Widow için bir program oluşturulmakta zorlanıldığı biliniyor. Geçtiğimiz ay içerisinde filmin senaryosunun beğenilmemesi üzerine baştan yazıldığı duyurulmuştu. Marvel’ın ikinci solo kadın kahraman filmi Scarlett Johansson başrollü Black Widow’un henüz resmi olarak açıklanmasa da 2020 yılı içerisinde vizyona girmesi bekleniyor.

Scarlett Johansson, Black Widow filmi öncesinde ise Avengers: Endgame filminde izleyicilerinin karşısına çıkacak. Tüm Avengers kahramanlarını son kez bir arada görme imkanı yakalayacağımız Avengers: Endgame ise 26 Nisan 2019 tarihinde sinemalardaki izleyicileriyle buluşmak için hazırlıklarını sürdürüyor. Avengers: Endgame filminin ardından Chris Evans, Chris Hemsworth ve Robert Downey Jr.’ın Marvel ile anlaşmalarının sona ereceği bilinenler arasında yer alıyor.

ŞIROVE BIKE

Ji kerema xwe re şîrove bike!
Ji kerema xwe navê xwe binivîse