REKLAM    

1983 Diyarbakır doğumluyum. Lisans eğitimimi Marmara üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Sinema ve Televizyon bölümünde yaptım. Mezuniyet sonrasında Marmara üniversitesi sinema televizyon bölümü yüksek lisans bölümüne yerleştim ve eğitim sürecim devam etmektedir.

I was born in Diyarbakır in 1983. I graduated from Cinema and Television Department of Faculty of Fine Arts of Marmara University this year.  Now, I’m doing master at the Cinema and Television Department of Faculty of Fine Arts of Marmara University.

ALİ ATA BAK -2011 FİLMOGRAFİ

-11. !f Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ (İSTANBUL)

-23. Ankara Film Festivali EN İYİ KISA FİLM(ANKARA)

-Yılmaz Güney Kültür Sanat Festivali YILMAZ GÜNEY ONUR ÖDÜLÜ (İSTANBUL)

-12. Uluslararası İzmir Film Festivali BAKIŞ AÇISI ÖDÜLÜ(İZMİR)

-5. İnönü Kısa Film Festivali EN İYİ KISA FİLM (MALATYA)

-Ayvalık Uluslararası Film Festivali EN İYİ KISA FİLM (BALIKKESİR)

-2. Yılmaz Güney Film Festivali İZLEYİCİ ÖDÜLÜ (BATMAN)

-12. Uluslararası İzmir Film Festivali ÇOCUK OYUNCULAR ÖDÜLÜ (İZMİR)

-17. Türkiye Almanya film festivali ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ(ALMANYA)

-12. Uluslararası İzmir Kısa film festivali JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ (İZMİR)

-32. İfsak kısa film yarışması ÖZEL MANSİYON ÖDÜLÜ (İSTANBUL)

-8. Akbank Kısa Film Festivali ÖZEL MANSİYON ÖDÜLÜ  (İSTANBUL)

-16. Boston Türk Film Festivali ÖZEL MANSİYON ÖDÜLÜ (AMERİKA)

-2. Kral Midas kısa film festivali KRAL MİDAS ÖZEL ÖDÜLÜ (ESKİŞEHİR)

-10. Ulusal Kısa Film Festivali İKİNCİLİK ÖDÜLÜ (İSTANBUL)

-8.Uluslararası Kar Film Festivali İKİNCİLİK ÖDÜLÜ (ERZURUM)

-4. İtü kısa film festivali  ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ (İSTANBUL)

-Altın Diş Kısa Film Yarışması ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ (İSTANBUL)

-Hisar Kısa Film Seçkisi 2012-EN İYİ 10 FİLM (İSTANBUL)

-Lahore Uluslararası Film Festivali Finalist (PAKİSTAN)

-14. Uluslararası Tel Aviv Öğrenci Filmleri festivali Finalist (İSRAİL)

-48. Antalya Altın Portakal Film Festivalinde Finalist (ANTALYA)

-1. Amed Film Festivali Finalist (DİYARBAKIR)

-Los Angeles Türk Film Festivali Finalist (AMERİKA)

-Sinemardin Uluslararası Mardin Film Festivali Finalist (MARDİN)

-2. Malatya Ulusal Kısa film Festivalinde Finalist (MALATYA)

-Atıf Yılmaz Kısa Film Yarışması Finalist( MERSİN)

-5. Kristal Klaket Kısa Film Yarışması Finalist (İSTANBUL)

-4. Rotary kısa film festivali Finalist (ESKİŞEHİR)

-2.Kral Midas kısa film festivali En İyi film Finalist (ESKİŞEHİR)

-2.Kral Midas kısa film festivali Senaryo Finalist (ESKİŞEHİR)

-2.Kral Midas kısa film festivali Yönetmen Finalist (ESKİŞEHİR)

-7.işçi filmleri festivali Gösterim(İstanbul-Ankara-İzmir-Diyarbakır)

-65. Cannes film festivali Türkiye seçkisi (FRANSA)

-62. Berlin film festivali Türkiye seçkisi (ALMANYA)

-10. Berlin Türk filmleri haftası Gösterim (ALMANYA)

-Varşova Türk Filmleri Haftası Gösterim (POLONYA)

-The Place Kısa Film Festivali Gösterim (BULGARİSTAN)

-Independent Media festival Gösterim (ALMANYA)

-17. Londra Türk Film Festivali Gösterim (İNGİLTERE)

-Nar Film Festivali Gösterim (GAZİANTEP)

-7. Londra Kürt Film Festivali Gösterim (İNGİLTERE)

-İstanbul Modern Kısa Film Günleri Gösterim (İSTANBUL)

-Duhok Film Festivali Gösterim(IRAK)

-Viyana Kürt Film Günleri Gösterim (AVUSTURYA)

Reklam

ŞIROVE BIKE

Ji kerema xwe re şîrove bike!
Ji kerema xwe navê xwe binivîse